Úvodná stránka > ESCME - Grundtvig Partnerstvo > ESCME Aktivity na Slovensku

Cultural Awareness - ESCME národný Workshop I.

| 01. 09. 2010 |

«Späť

Dokumentácia:

Prvý národný ESCME Workshop sa konal 23. septembra 2010. Po spoznaní sa bol účastníkom prezentovaný prehľad o teórií kultúry a ESCME Grundtvig partnerstve. Tu môžete nájsť prezentáciu dňa v anglickom a slovenskom jazyku.

Po prestávke sme v dvoch skupinách reflektovali na rôzne formy prekladu použité v predošlej práci tu môžete nájsť dané otázky - a aplikovali sme prvé kroky modelu kultúry Eda Scheina na rôznych regiónoch Slovenska.

 

Pozvánka

Spoločnosť INC Training & Consulting, s.r.o. Vám s radosťou oznamuje uskutočnenie workshopu Cultural Awareness - kultúrneho povedomia, ktorý bude prvým krokom k rozšíreniu výsledkov Grundtvig partnerstva ESCME (Educating Supervisors and Coaches for Multicultural Europe - Vzdelávanie supervízorov a koučov pre multikultúrnu Európu).

Workshop sa uskutoční v Bratislave (Hotel Danubia Gate****, Dunajská 26, Bratislava - mapa, parkovanie možné vo dvore hotela)
dňa 23. septembra od 18:00 do 21:00. Do 22:00 bude priestor a možnosť pre networking a diskusiu k téme v neformálnej atmosfére.

Taktiež budú poskytnuté ďalšie informácie o medzinárodnom workshope ktorí sa uskutoční 20. februára 2011 v okolí Bratislavy .

Jazyk: angličtina/preklad do slovenčiny k dispozícii.

Workshop je financovaný programom Grundtvig a je preto bezplatný ale s obmedzeným počtom zúčastnených.

SAAIC

Registrácia prostredníctvom e-mailu na inctrainconsult@gmail.com alebo telefonicky: +421 948 051 851

A zapamätajte si KULTÚRA JE VŠETKO STVORENÉ ČLOVEKOM

- pozrite sa na obrázky, všetko toto je kultúra.

 

 

You need to upgrade your Macromedia Flash Player! Get Macromedia Flash.